Trwa ładowanie ekranu...

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od

141/ NOC

Sprawdź dostępność

Wesela/Imprezy

Udane wesele, to zawsze jedno z tych wydarzeń do których sięgamy pamięcią z przyjemnością i wzruszeniem. Biała suknia z welonem, szczęśliwi rodzice, zadowoleni goście - to właśnie te elementy pamiętamy zawsze. Idealne wesele, w pięknie przystrojonej sali, pyszne dania serwowane na stołach i ta niezapomniana dla każdej Młodej Pary ceremonia. Dla takich wspomnień warto zadbać aby wszystko było dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Warto się zastanowić, czy organizację wesela nie powierzyć profesjonalistom którzy zadbają o każdy szczegół, sprawią, że menu będzie wyjątkowe, sala na wesele pięknie przystrojona, a Młoda Para i zaproszeni goście długo będą wspominać te piękne chwile.

W tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Państwu naszą pomoc przy organizacji wesela. Nasz hotel na Kazimierzu, położony w urokliwej okolicy zapewni Państwu wyjątkową oprawę tej pięknej i wzruszającej ceremonii.

Organizujemy wesela, konferencje, bankiety oraz inne imprezy okolicznościowe. Dysponujemy salą na wesela zdolną zapewnić wyśmienitą zabawę dla kilkudziesięciu gości, a nasz personel zadba o uroczystą oprawę i komfort zaproszonych gości. Wspólnie z Państwem ustalimy menu, które zadowoli każde podniebienie.

Dołożymy także starań, by podczas przyjęcia u nas, dali się Państwo porwać atmosferze malowniczej okolicy Kazimierza. Jako jedyny hotel w Krakowie na Kazimierzu, położony w katolickiej części tej dawnej żydowskiej dzielnicy, sprawimy, iż organizacja imprez okolicznościowych wzbogacona zostanie wspaniałymi pejzażami, na czele z górującym nad zakolem Wisły Wawelem oraz zabytkowymi uliczkami Kazimierza.

Chcemy już dzisiaj zachęcić Państwa do organizacji wesela w Krakowie, w naszych progach. Dołożymy wszelkich starań, by dzień ten uczynić najpiękniejszym w Waszym życiu. Wystrój sali na wesele zachwyci weselników, a personel zadba, by Młoda Para poczuła się naprawdę wyjątkowo.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij